![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
"Farm 3D"17 вер. 2020
![]() 17 вересня до нашої школи завітали представники компанії "Farm 3D" з презентацією проекту "Впровадження STEM - освіти в регіоні, у тому числі освітньої робототехніки в навчальних закладах". Також наша школа отримала можливість взяти участь у конкурсі на найкращу ілюстрацію/рисунок/графіку адаптації лого Farm3D. Головний приз конкурсу - 3D принтер моделі Farm2. Посилання на альбом з конкурсними роботами
|