![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
«World Cleanup Day».19 вер. 2020
![]() Щороку 150 країн об’єднуються разом заради однієї спільної мети – очистити планету від сміття та зробити світ довкола чистішим! Святогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів – не виключення. 19 вересня, у Всесвітній день чистоти та прибирання, колектив нашої школи взяв активну участь у щорічній міжнародній соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою території «World Cleanup Day».
|