![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Вітаємо Вас на офіційному сайті Комунального закладу "Святогірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області" асоційованого при ЮНЕСКО
Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері http://svyatschool.com.ua і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.
Бажаємо щоб наш сайт став для педагогів помічником у навчанні дітей, для батьків — порадником у вихованні, а для учнів — надійним всезнаючим другом.
Національна дитяча гаряча лінія:
|
Новини7 лип. 2024 Три рекорда України та 4 срібні нагороди ![]() 21 черв. 2024 Випускний. 11 клас 2024 ![]() 11 черв. 2024 Військово - патріотична гра "Сокіл" ("Джура") ![]() Всі новини |