Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.

Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.net







Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні



Наш баннер

http://svyatschool.com.ua

Сторінками історії

 
Святогірськ
 
Серед розкоші та краси природи рідного краю розкинулось місто Святогірськ - в минулому селище Банне, в якому здавна знаходиться Баннівська школа.
Святогірська загальноосвітня школа відкрита у 1894 році на кошти монастиря, а першими вчителями були ченці, зокрема отець Митрофан з двома помічниками-ченцями. Тому і школа називалась церковно прихіцькою. Спочатку в школі навчалось небагато дітей. До першого класу приходили хлопчики різного віку. Основна увага зверталась на навчання письма, читання і особливо математики. Опікуном школи був граф Г. І. Рибоп'єр. Він сам постійно проживав у Петербурзі, а його розпорядником у Банному був Н. Й. Будняк.
У 1915 році Баннівську школу було передано в підпорядкування Ізюмському земству. Відтоді воно й призначало сюди своїх учителів. Першими серед них були Приходін Павло Іванович, Єжов Яков Тарасович, Бахаркова Марія Павлівна.
Після революції 1917 року школа перейшла на навчання українською мовою. 
Стара школаУ 1926 році в зв'язку з ростом кількості учнів і гострою потребою в освічених кадрах у Банному було відкрито семирічку, а через десять років — середню школу. Слов'янський завод важкого машинобудування став шефом. Директором школи був призначений Рудич Іван Логвинович.
Напередодні війни у середній школі навчалось 730 учнів, у якій працювали до тридцяти вчителів, серед них О. Г. Бережна, О. Я. Булах, О. Є. Журба, Т. Ф. Карпенко, М. М. Куницька, П. П, Левицький, О. Я. Носков, К. М. Соляник та інші. 
Апершими випускниками десятирічки в 1938-1939 н.р., які в майбутньому стали вчителямицієї школи були Підкопаєва Катерина Дмитріївна, Теслюк Ганна Іванівна, Курінна Лідія Олексіївна.
1941 рік. Багато із вчилелів і вихованців пішли на фронт, деякі вступили до партизанського загону Карнаухова, зокрема, вчитель М. К. Лактіонов, батько і син Ігнатови, С. Ю. Матущенко. Бойові заслуги останнього відзначені найвищою солдатською нагородою — він повний кавалер ордена Слави. Усіх, звичайно, важко назвати, хто пішов на фронт і мужньо захищав Батьківщину. Принагідно хочеться згадати вихованців школи — інженер-майора авіації М. І. Ганжелу, який загинув в Алжірі, та штурмана Ю. Кухту, що загинув в Афганістані.
Після закінчення Великої Вітчизняної війни діти Банного навчались у дев'яти приміщеннях. 
Нова школаІ лише в 1965 році в Слов'яногірську (так стало називатись наше селище з квітня 1964 року) було зведено чудову школу на 536 місць. Тут було створено всі умови для успішної навчально-виховної роботи. Особливо успішно діють гуртки літературно-краєзнавчий (вч. Овчаренко І.М.,ветеран війни кавалер ордена "Знак Пошани"), червоних слідопитів "Пошук-79" (вч. Доля В.І.).Їх учасники стали відомими навіть за межами міста і району, на зльотах в Артеці, м.Одеси, м.Владивосток, на виставці ВДНГ. Юні спортсмени під керівництвом вчителя Токаренка В. І. (нагороджений медаллю "За трудову відзнаку")прославились своїми успіхами на всю республіку, завоювали в 1972 році ІІІ місце в змаганнях серед шкіл України.
Ми гордимося колишніми учнями, які зробили свій внесок в науку, техніку і культуру. Це доктори наук Б. Г. Дем'яненко, Д. П. Сало, кандидати наук А. С. Андрієвський, Ю. М. Бронніков, Ю. Л. Васенін, М. М. Ільїнський, Ю. А. Косенко, Ю. П. Курмаз, П. М. Орлов, Г. Ф. Попов, А. Т. Прудчеико, 
Сучасна школаВ. П. Сало, Б. М. Тодрис, заслужені артисти республіки І. М. Муровщик, 3. М. Олійник, Н. X. Тимошенко, члени Спілки письменників України Лідія Колесникова І Володимир Міщенко, а також багато старших офіцерів, серед них генерал І. Курінний, який працював у Центрі підготовки космонавтів. 
3 1966 року наша школа асоційована при міжнародній гуманітарнійорганізації ЮНЕСКО.На той час в школі навчається 530 учнів і викладає 31 вчитель. І одним із основних напрямків в роботі з виховання молоді в дусі миру і взаєморозуміння між народами, поваги до прав лидини і свобод.
За активну участь у програмах ЮНЕСКО наша школа нагороджена трьома сертифікатами.

У грудні 2006 року відкривається новий компьютерний клас.На початку 2007 року школа "з'являється" в мережі Інтернет. Сайт розміщюється на порталі narod.ru.

Вчителі постійно приймають участь у творчих заходах за межами школи. Учитель фізичної культури Киркач О.Ф. стала лауреатом міського конкурсу "Учитель року - 2008", а учитель інформатики Леонтьєв Д.О. лауреатом конкурсу "Учитель року - 2009" . Методичне портфоліо учителів початкової ланки було визначене кращим у місті протягом 2008-2009 н.р. 
У квітні 2009 року пройшла 
зустріч з британськими вчителями у рамках проекту "Екологічна освіта в початковій школі"
У жовні 2010 року учитель інформатики Леонтьєв Д.О. був учасником міської конференції з захисту проектів сайтів шкіл і отримав І місце в номінації "Динамічність ресурсу".
У березні 2012 року наш сай переходить на портал Класна оцінка
У серпні 2012 року школа прийняла участь у фестивалі веб-сайтів навчальних закладів, присвячений 80-річчю Донеччини і отримала Диплом у номінації "Корисність інформації".
У вересні 2014 року школа починає прийматии учнів-переселенців, внаслідок чого кількість учнів школи зростає вдвоє.
У грудні 2015 року школа була атестованою згідно вмсновків атестаційної експертизи щодо діяльності навчального закладу.

У грудні 2016 року відкривається другий комп'ютерний клас.

Кожного місяця Святогірська міська рада нагороджує найкращих учнів стипендіями.

 

24 лютого 2022 року через російську військову агресію школа переходить на дистанційне навчання.

У травні 2022 року будівля школи була пошкоджена 


Наша школа працює над такими перспективними завданнями: 
  1. Забезпечення виконання закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти, дотримання Конституції України, Міжнародної Декларації прав людини, Конвенції прав дитини.
  2. Створення комфортних умов для навчання, виховання та розвитку учнів.Святогірська школа
  3. Формування в процесі навчання особистості, здатної до самоосвіти, саморозвитку та самовдосконалення.
  4. Реалізація Концепції інформатизації школи.
  5. Забезпечення оптимальних умов для розвитку інтелектуальних здібностей школярів.
  6. Оптимізація діяльності щодо інтеграції змісту освіти.
  7. Зміцнення морального та фізичного здоров’я школярів.
  8. Упровадження в навчальний процес інноваційних технологій, досягнень передового та перспективного педагогічного досвіду та психолого-педагогічної науки.
 

 

За роки своєї праці школа виробила "Модель випускника Святогірської школи": 
Випускник школи:
  • випускник школи асоційованої при ЮНЕСКО має бути вихованим в дусі міжнародного взаєморозуміння, співпраці, миру поваги до прав і основних свобод громадян, формувати на основі толерантності засади загальноосвітньої цивілізації;
  • повинен бути здатним ставити мету, приймати рішення, досягати поставленої мети й нести відповідальність за свої рішення;
  • веде здоровий спосіб життя, вміє володіти своїми емоціями, дотримуватися правил особистої гігієни, режиму дня, загартовувати свій організм;
  • володіє ґрунтовними знаннями з базових дисциплін, необхідними загальноосвітніми вміннями і навичками, що забезпечить йому безперервність освіти;
  • творча особистість; має самостійне креативне мислення, сформовані пізнавальні характеристики, що забезпечують йому вільну орієнтацію в різноманітних життєвих ситуаціях, має критичне мислення, широкий культурний кругозір;
  • має потребу в підвищенні свого освітнього рівня і професійному самовизначенні;
  • має стійке уявлення про політичний устрій держави і вміє захищати ці права в порядку, що установлений законом;
  • має увібрати в себе узагальнені якості національного ідеалу українця: працьовитість, правдолюбність, доброзичливість, милосердність, щирість. Досконало володіє рідною мовою, пишається своєю Вітчизною.