![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Прощавай початкова школа25 трав. 2018
![]() Сьогодні в нашій школі був особливий день для учнів 4 класу, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своєї першої вчительки. Вони вже переступили першу шкільну сходинку і після канікул будуть глибше пізнавати цей складний світ науки. Але завжди з глибокою вдячністю згадуватимуть свою першу вчительку Скибу Олену Іванівну. Роки, роки ,невпинні, невблаганні
|