![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Свято Останнього дзвоника.25 трав. 2018
![]() У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для найстарших учнів – одинадцятикласників. Бажаємо всім учням успіхів, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Не забудьте мову калинову,
|