![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
«Головні слова у реченні».23 бер. 2018
![]() 23 березня в 2-Б класі (класовод Дремлюженко І.М.) був проведений відкритий, інтегрований урок з української мови та природознавства на тему: «Головні слова у реченні». Учні приймали активну участь у засвоєнні та вивченні нового матеріалу. Урок був побудований із застосуванням ігрових методів навчання сучасних інноваційних технологій. На уроці були присутні гості: методист Слов’янського методичного кабінету відділу освіти, директор школи та його заступники. Урок для дітей був цікавим, незвичайним та пізнавальним.
|