![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
«Урок-екскурсія по визначних місцях рідного міста Святогірська».23 бер. 2018
![]() 23 березня у 3 класі (класовод Шило Н.О.) відбувся відкритий, інтегрований урок з математики та предмету Я у світі. Тема: «Ділення виду 80:20, 600:30. Розв’язування простих складених задач. Розпізнавання геометричних фігур. Подорожуємо Україною. Історичні скарби України». Діти розв’язували приклади та задачі, розпізнавали геометричні фігури. На урок завітав екскурсовод, який познайомив дітей з визначними місцями м. Святогірська, ознайомив з діленням виду 80:20, 600:30. Діти удосконалили навички розв’язування простих і складених задач, розвивали логічне та креативне мислення, пам'ять, пізнавальну активність, прищеплювали інтерес до історії рідного краю. На уроці були присутні директор школи, його заступники та методист Слов’янського методичного кабінету відділу освіти. Урок для дітей був цікавим, незвичайним та пізнавальним.
|