Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

День безпечного Інтернету 2021

10 лют. 2021
9 лютого 2021 року

Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки та дає багато інформації й можливостей. Молоде покоління - діти та підлітки - не усвідомлюють, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи та батьків. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. 

В рамках Дня безпечного Інтернету в 10-11 класах був проведений семінар "Чи безпечно в Інтернеті?".

На семінарі учні:

  • переглянулиі відеоролики про безпечність роботи в мережі Інтернет;
  • взяли участь у дискусії "Мій захист в Інтернеті"
  • ознайомилися з курсом "Вступ до Кібербезпеки" мережевої академії Cisco та пройшли тестування безпечної поведінки в цифовому світі за що отримають відповідний сертифікат. 

 

Учні 9 класу взяли участь у всеукраїнському уроці "Онлайн-синергія для найкращого інтернету". Даний захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн-уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація “Центр демократичних реформ та медіа”.

 

Фоторепортаж