![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Змагання на першість школи з баскетболу4 груд. 2020
![]() 4 грудня у Святогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли змагання на першість школи з баскетболу, присвячені Дню збройних сил України. У змаганнях брали участь учні-хлопці 10-11 класів. За результатами змагань: І місце – команда хлопців 11 класу; ІІ місце – команда хлопців 10 класу. Кращими гравцями змагань визначено учнів 11 класу Орела Олексія, Бабкіна Андрія, Алексєєва Віталія, учня 10 класу Міжонова Олександра. Дякуємо учасникам за участь у змаганнях та вітаємо переможців!
|