![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Веселі старти 20195 лист. 2019
![]() 5 листопада у м. Слов'янськ відбувся І тур Всеукраїнських змагань "Веселі старти". Команда Святогірської школи зайняла ІІІ місце у зональних змаганнях.
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Веселі старти 20195 лист. 2019
![]() 5 листопада у м. Слов'янськ відбувся І тур Всеукраїнських змагань "Веселі старти". Команда Святогірської школи зайняла ІІІ місце у зональних змаганнях.
|