![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Творча лабораторія вчителів біології28 серп. 2019
![]() 28 серпня 2019 року на території рекреаційного пункту «Озеро Бездонне», мальовничому куточку національного природного парку «Святі гори», відбувся екологічний квест для творчої лабораторії вчителів біології м. Слов'янська та м. Святогірська, в якому прийняли участь співробітники відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти. Відповідальними за проведення засідання творчої лабораторії учителів біології шкіл м.Слов'янська, виступили: директор учбово- методичного центру м. Слов'янська Горєлікова Т.В., директор Святогірської ЗОШ Валюх О.Б., заступник директора з учбової частини Резнік Л.М. Метою заходу було практичнее пізнання Квесту як інноваційної технології навчання та виховання учнівської молоді. В процесі проведення квесту тридцятьма учасниками, які сформували 5 груп, було відвідано 5 станцій, на яких вони прийняли участь у пізнавальних екологічних вікторинах, де вміло використали свої знання з екології. А також, начальником рекреації, пропаганди та екоосвіти Журовою П.Т. була проведена лекція в рамках засідання творчої лабораторії вчителів біології на тему: «Екологчне виховання молоді – одна з найбільш актуальних проблем сучасності».
|