![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Випуск 20197 черв. 2019
![]() 07.06.2019 року в нашій школі відбулося урочисте свято врученння свідоцтв про здобуття середньої базової освіти учням 9-х класів. У цьому році випускники отримали свідоцтва нового зразка, серед них один – Бабкін Андрій отримав свідоцтво з відзнакою. Перший документ про освіту, який дає право робити усвідомлений вибір щодо подальшого навчання! Адміністрація та педагогічний колектив щиро вітає всіх випускників школи та бажає неймовірних успіхів у всьому! |