7 бер. 2019
реалізація правопросвітницького проекту
В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та з метою формування в учнів (вихованців) правової культури й свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнівської молоді щодо реалізації й захисту прав, гарантованих Конституцією і законами України у різних сферах життя в нашій за І квартал 2019 року були проведені наступні заходи:
- Ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо реалізації та захисту своїх прав гарантованих Конституцією та законами України.
- Створення розділу на веб- сайті школи «2019 рік- Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»
- Затвердження плану заходів по школ (наказ по школі №18 від 13.02.2019 «Про виконання Регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2019 рік )
- Конкурс малюнків «Мої права» для учнів 1-4 класів
- Просвітницько-правовий тренінг «Які я маю права» у 5-6 класі;
Фоторепортаж