![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
21 лютого - День Рідної мови21 лют. 2019
![]() 21 лютого вчителі початкових класів провели тематичні уроки та виховні заходи до Дня Рідної мови:
Діти читали вірші, малювали тематичні малюнки, співали українські пісні, розгадували цікаві українські народні загадки. Найактивніші учні були нагороджені грамотами. Як парость виноградної лози, Плекайте мову. Пильно й ненастанно Політь бур'ян. Чистіша від сльози Вона хай буде. Вірно і слухняно Нехай вона щоразу служить вам, Хоч і живе своїм живим життям.
|