![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
«Твори добро»12 лют. 2019
![]() 12 лютого в рамка Тижня початкових класів в 3-Б класі відбувся виховний захід «Твори добро». Метою якого було продемонструвати дітям їх достойні і недостойні вчинки; навчити їх передбачати наслідки своїх дій; аналізувати і контролювати себе; показувати, що значить бути справжньою людиною та з чого починається ЛЮДИНА. Класовод 3-Б класу – Доренська Анна Олександрівна.
|