![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
День української писемності9 лист. 2018
![]() 9 листопада 2018 року в нашій школі відзначали День української писемності єдності з метою згуртувати всіх, хто любить і шанує українську мову, в єдиному мовному просторі. Були проведені такі заходи: 1. Конкурс малюнків серед учнів 1- 4 класів «Українська казка»; 2. Декламування віршів; 3. Участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика; 4. Участь у XVIII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності; 5. Позакласний захід для учнів 5 -9 класів «Наша мова калинова».
|