![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Чемпіонат Донецької області з волейболу11 жовт. 2018
![]() 11 жовтня у м. Лимані пройшов чемпіонат Донецької області з волейболу серед спортивних шкіл з волейболу. У змаганнях брали участь спортивні школи з Дружківки, Бахмуту, Торецька, Лиману, Краматорську, Покровську. Ігри були дуже насиченими та цікавими, дякуємо учасницям нашої школи за участь у змаганнях. Вчителям фізкультури Киркач О.Ф. та Гриві А.С. за підготовку дівчат до змагань.
|