![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Мітинг, що присвячений 75-й річниці6 вер. 2018
![]() 75 роки минуло з дня визволення Донбасу від фашистських загарбників та живою і невмирущою є пам’ять про тих хто ціною власного життя відстояв мир і свободу Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Нехай сьогодні і завжди в нашому домі і в сім’ї панують мир і благополуччя. 6 вересня 2018 року учні нашої школи, відвідавши Пагорб Слави, вшанували пам'ять загиблих героїв Другої Світової війни і воїнів АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до могил загиблих земляків під час Другої Світової війни. Також учні привітали ветерана Ігнатова Володимира Миколайовича, побажали йому міцного здоров'я та добробуту. Мир – це все, що у світі найкраще, Не забувайте цього нізащо!
|