![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Виховна година в 4 класі "Ірландія"21 квіт. 2018
![]() 21 квітня 2018 року у 4 класі відбулася виховна година, на якій Скиба О.І. презентувала країну Європейського союзу Ірландію. Учні будуть показувати цю країну на Фестивалі у Святогірській ЗОШ на «Дні Європи» - 18 травня. Сьогодні відбувся І тур цього конкурсу. Діти готувалися: виготовили своїми руками державний прапор Ірландії; символ «смарагдового острова» зелений трилисник клеверу; зелений капелюшок Святого Патріка. Учні дізналися про історію цієї чудової країни, цікаві факти життя ірландців, культуру нації, головні міста: Дублін, Корк, Лимерик. Готуємося до ІІ туру Фестивалю.
|