![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
"Великдень"6 квіт. 2018
![]() Класовод Дремлюженко І. М. 6 квітня провела виховний захід «Великдень». Учні з задоволенням переглядали відео про українські звичаї та традиції на свято «Великодня». Вони дізнались про особливості святкування цього свята в інших країнах. Діти підготували вірші про паску та власноруч виготовляли традиційні українські кошики із смаколиками – кулічем та писанками. Кольорові малюнки шкрябанок, писанок, крапанок, мальованок передавали символи українського народу. Всі учні отримали в подарунок пасхальне яєчко від класного керівника з найкращими побажаннями.
|