![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Чемпіонат Донецької області з міні-футболу(футзал)17 бер. 2018
![]() 17 березня в м. Краматорську пройшов чемпіонат Донецької області з міні-футболу серед дітей пільгової категорії загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях прийняли участь 18 команд середньої та старшої категорій із міст Донецької області - Краматорська ЗОШ № 22, 26, 10, Слов'янська, Дружківки, Бахмут, Костянтинівки, Добропілля, Торецького та Святогірська. Ігри проходили за олімпійською системою. Команда нашої школи посіла III місце у цих змаганнях. Кращим голкіпером признано Яшина Юрія!
|