![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
День Святого Миколая19 груд. 2017
![]() 19 грудня 2017 року учні Святогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів святкували День Святого Миколая. Програма святкування була насиченою і складалась з трьох частин. І частина – «Творча майстерня Святого Миколая». Учитель технологій Волошина І.М (Дремлюженко І. М.); ІІ частина – виховний захід для учнів 1-4 класів «День Святого Миколая». Класовод 2-Б класу Волошина І.М (Дремлюженко І. М.); ІІІ частина – участь у міських заходах до Дня Святого Миколая. Свято пройшло цікаво та весело. Учні отримали багато позитивних емоції та подарунків від Святого Миколая. Я Святого Миколая,
|