![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Велопробіг Святогірськ – Маріуполь. Розважальна програма для учнів Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст.8 вер. 2017
![]() Сьогодні представники благодійного Фонду "Слов'янське серце" влаштували справжнє свято для учнів Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст. Для дітей було організована стрільба із лука, хокей на траві, дартс та інші розваги. А на завершення, учні школи дали старт велопробігу Святогірськ – Маріуполь. Діти були дуже задоволені розвагами і отримали заряд позитивної енергії. Дякуємо благодійному Фонду «Слов'янське серце».
|