![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Випуск 11 класу 2017 рік24 черв. 2017
![]() 24 червня в нашій школі відбулася урочиста педагогічна нарада з нагоди вручення атестатів про повну середню освіту. У залі лунали побажання випускникам добра, щастя, успіхів на життєвому шляху від батьків та щире напутнє слово класних керівників. Привітати із важливою подією в житті випускників прийшли рідні та друзі кожного. Атмосфера була насичена приємними емоціями та шквалом овацій. Вітаємо випускників !!! Бажаємо щедрої долі, любові та невичерпної енергії!!!
|