![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Міжрегіональні змагання з волейболу Харківської та Донецької обл11 квіт. 2017
![]() Міжрегіональні змагання з волейболу пройшли в м. Ізюмі під час шкільних канікул 11.04 17 року. Учениці нашої школи 2002-2004 року народженння приймали участь у цих змаганнях. Збірна команда Святогірської школи змагалась з командами спортивних шкіл м. Ізюм, Кіровська та ЗОШ м.Ізюма. Дівчата зайняли 2 місце у змаганнях, а кращим гравцем змагань судді визнали ученицю 8 класу Денисенко Юлію. Дякуємо наших дівчат за гарну гру та перемогу у змаганнях. |