![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Міжнародний день птахів1 квіт. 2017
![]() З нагоди святкування Міжнародного дня птахів в НПП "Святі гори" відбулись святкові заходи. Наша школа взяла активну участь в організації та проведені цього свята. Учні школи, серед яких більшість – члени проекту «Лісова варта», активно приймали участь у святкових заходах, продемонстрували свої святкові маски різних пташок та вироби з паперу. Метою заходу було закликати всіх присутніх дбайливо ставитись до природи та зберігати природні ресурси для майбутніх поколінь. Учні брали активну участь у розвагах, вікторинах та конкурсах. Представники НПП «Святі гори» влаштували невеликий святковий бенкет для дітей. Наприкінці свята, учні разом з дорослими саджали саджанці дерев та розвісили пташині будиночки на території національного природничого парку «Святі гори».
|