![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
"Мій будинок. Моя улюблена кімната".2 бер. 2017
![]() 2 березня учні 4 класу на уроці англійської мови працювали над проектом: "Мій будинок. Моя улюблена кімната". Діти писали на англійській мові розповіді про свою улюблену кімнату та малювали малюнки. Завдання для учнів було не простим, але всі учні впорались з ним. Розповіді вийшли дуже цікаві, а малюнки кольорові та яскраві. Урок у дітей викликав велику зацікавленість. MY ROOM We live in a big flat. There are four rooms in our flat. I have got my own room. It is big and light. It is very cosy. There are two windows in my room. There is a bed, a desk and a wardrobe in it. There are two pictures on the wall. I like my room very much.
|