![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Екскурсія учнів 5 класу. Подарунок від Св. Миколая20 груд. 2016
![]() Організація "Слов'янське серце" запросила 5 клас з класним керівником Оленою Фаатівною до майстерні Святого Миколая. На цей раз діти навчилися робити цікаві сніжиночки з фетру. Ці вироби діти робили для людей похилого віку, самотніх бабусь та дідусів, для поздоровлення на Новий рік. Коли сніжинки були готові, дітвора записала відеопоздоровлення для бабусь. Потім нас почастували смачним чаєм на травах та печивом.
|