![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Робота «Лісової варти» продовжується!31 жовт. 2016
![]() 31 жовтня в 4 класі відбулась зустріч з представником Національного природничого парку «Святі гори» Жденовською Людмилою Дмитрівною з теми «Водойми в м. Святогірську, їхня флора і фауна» за проектом «Лісова варта». Діти з цікавістю слухали розповідь представника НПП «Святі гори» і задавали питання, чим зацікавили Людмилу Дмитрівну своїми знаннями, які отримали самостійно з книг та Інтернету. |