![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Волошина І.М. Семінар для вчителів трудового навчання м. Слов'янськ.18 жовт. 2016
![]() 18 жовтня в м. Слов’янськ вчитель трудового навчання Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст. Волошина Ірина Михайлівна провела семінар для вчителів трудового навчання «Барвиста стрічка». Волошина І.М. проводила майстер класу «Виготовлення національно-патріотичного сувеніру у вигляді серця», «Виготовлення прикраси у вигляді квітки в техніці «Канзаши». |