Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.

Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.net







Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні



Наш баннер

http://svyatschool.com.ua

Відкритий урок з хімії

20 лист. 2024
з теми: "Метали та неметали – прості речовини"

У рамках двотижневика педагогічної майстерності вчителів 20.11.2024 р. в 7 класі вчителем хімії Овсієнко Надією Володимирівною був проведений відкритий урок з теми: «Метали та неметали - прості величини».

Надія Володимирівна організувала незабутню подорож до Країни металів, де здобувачі освіти вивчали основні властивості металів та неметалів.

На початку уроку діти виконували інтерактивну вправу, де складали прості та складні речовини по різних рюкзаках, готуючись до подорожі. Це дозволило їм більш наочно зрозуміти відмінності між цими речовинами.

Урок був інтерактивним та надзвичайно пізнавальним. Учитель підготувала захопливу історичну довідку та розповіла, де метали та неметали зустрічаються у літературі та біології, вдало поєднуючи наукові знання з реальними прикладами, що зробило урок ще цікавішим.

Особливою частиною уроку стала робота з проблемними питаннями. Розв’язуючи їх, здобувачі освіти змогли дійти до основних фізичних властивостей металів. Також діти підготували доповіді на теми "Алюміній", "Ртуть" і "Золото" які цікаво та змістовно представили матеріал своїм однокласникам. Ці доповіді допомогли здобувачам освіти глибше зрозуміти властивості та застосування цих елементів у повсякденному житті.

Для закріплення знань було проведено змагання у середовищі Quzizz, яке сприяло підвищенню зацікавленості та активності здобувачів освіти. Також за допомогою сервісу Mentimeter вони створили хмару слів з відповідей на питання "Що виготовляють з металу?", що стало яскравим візуальним доповненням до уроку.

Цей урок став прикладом того, як можна цікаво та ефективно вивчати хімію. Завдяки інтерактивним завданням, міжпредметним зв’язкам і творчому підходу вчителя, здобувачі освіти не лише засвоїли нові знання, а й дійсно зацікавилися наукою.

Дякуємо Надії Володимирівні за чудовий урок і незабутні емоції!

Фоторепортаж