30 вер. 2024
вшанування пам'яті жертв
30 вересня наш заклад вшановує пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру. У цей день ми згадуємо масові розстріли, які здійснювали нацисти під час окупації Києва в 1941–1943 роках. Трагедія Бабиного Яру стала символом жорстокості та нелюдяності, коли за два дні, 29-30 вересня 1941 року, було вбито понад 33 тисячі людей
У закладіі відбулися тематичні заходи, присвячені пам’яті загиблих:
1. Інформаційна хвилинка “День пам’яті трагедії Бабиного Яру” - коротка розповідь про історичні події, що відбулися в Бабиному Яру, з акцентом на важливість пам’яті та вшанування жертв.
2. Година пам’яті "Трагедія Бабиного Яру - трагедія українського народу” - зустріч, на якій здобувачі освіти та вчителі обговорили значення трагедії для українського народу, її вплив на історію та сучасність.
3. Відеопрезентація “Трагедія Бабиного Яру…” - перегляд документального фільму, що висвітлює події в Бабиному Яру, з подальшим обговоренням.
4. Презентація “Трагедія Бабиного Яру” - виступи здобувачів освіти з підготовленими презентаціями, що розповідають про історичні факти, свідчення очевидців та значення цієї трагедії.
5. Урок пам’яті “Бабій яр: пам’ять на тлі історії” - спеціальний урок, присвячений вивченню подій Бабиного Яру, з використанням історичних документів, фотографій та свідчень.
6. Реквієм “Крізь страх, біль і смерть - у віки” - урочистий захід з музичними та поетичними виступами, присвячений пам’яті жертв Бабиного Яру.
7. Перегляд фото та відеодокументації “Бабин Яр. Трагедія людства” - віртуальна виставка фотографій та відеоматеріалів, що ілюструють події в Бабиному Яру, з можливістю обговорення побаченого.
8. Відеопрезентація “Голоси Бабиного яру” - перегляд відеоматеріалів з інтерв’ю та свідченнями очевидців, що пережили трагедію, з подальшим обговоренням.
Ці заходи допомогли здобувачам освіти глибше зрозуміти історичні події та важливість збереження пам’яті про трагедію Бабиного Яру.
Фоторепортаж