![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Випускний. 11 клас 202421 черв. 2024
![]() 21 червня 2024 року пройшов випускний та вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту для 22 учнів 11 класу комунального закладу «Святогірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» асоційованого при ЮНЕСКО. Цього року випускник нашого закладу, Жденовський Єгор, отримав срібну медаль за навчання та здобуті знання. Дорогі наші, найталановитіші і найрозумніші випускники! Ми всі дуже раді привітати вас з таким знаменним і важливим днем – вашим випускним! Сьогодні ви дуже радісні, щасливі і веселі. То ж нехай все ваше життя буде саме таким – осяяним безкрайньою радістю, безхмарним щастям і безтурботним веселощами. Бажаємо вам вибрати саме ту професію, яка буде приносити вам удачу і перемогу. Бажаємо вам реалізувати всі ваші намічені плани і мрії! Ми дуже вас любимо, сильно вами пишаємося і дуже в вас віримо! Адміністрація школи та Ваш класний керівник!!! Жденовський Єгор.
|