Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Мінна безпека

4 квіт. 2024
Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні.

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні. На жаль, для України він стане ще однією гіркою пам’яткою про злочини російських окупантів.

 Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати.

Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А ще рашисти, відступаючи, хаотично мінують все, що можуть:  тіла вбитих ними людей, дитячі іграшки, будинки, поля, дитсадки та навіть свою кинуту техніку. Так вони намагаються завдати максимальної шкоди.

Щоб убезпечити від травмувань вибухонебезпечними предметами, слід постійно проводити роз’яснювальну роботу, саме тому в нашому закладі були проведено ряд  виховних заходів: урок – тренінг «Уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами», бесіда «Обережно зброя!», години спілкування «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях» та «Як необхідно діяти в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів», перегляд відеофільму  «Мінна безпека».

Фоторепортаж