![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
Онлайн-акція "Небесні Янголятка"1 черв. 2023
![]() Учні та вчителі комунального закладу «Святогірський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» взяли участь в обласній онлайн-акції "Небесні Янголятка" до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Організатором акції є Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва. Для участі потрібно було виготовити з паперу Янголяток та зробити фото виробу. Хештеги акції: #НебесніЯнголятка #Деньпамятізагиблихдітей #онлайнакція #позашкілля |