![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Наш баннер ![]() |
День Соборності України-202222 січ. 2022
![]() 22 січня в КЗ «Святогірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради» до Дня Соборності України було проведено різноманітні заходи: тематичні виховні години, брейн-ринг «Одна єдина Соборна Україна», учні розгадували ребуси та кросворди, малювали малюнки. Також наш заклад взяв участь в обласному заході до Дня Соборності України, що відбувся на базі військової частини 3035 Національної Гвардії України.
|