Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Ти як?

3 черв. 2024
Всеукраїнської програми ментального здоров’я

       Ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

   Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних.

       Психічно здорова людина може розрізняти свої емоції, керувати ними та гармонійно функціонувати, здатна спілкуватися й будувати стосунки з іншими, розвивається й навчається, позитивно оцінює себе, приймає та любить, ухвалює власні тверді рішення, нормально адаптується до нових умов життя, може розв’язувати проблеми.

       У рамках заходів програми ментального здоров’я «Ти як?» практичним психологом закладу Логвіновою Мариною Сергіївною були проведені:

  • навчання педагогічних працівників з надання першої психологічної допомоги «Панічна атака. Як допомогти?»
  • класні години «Стрес та тривога: як вберегти ментальне здоров’я?»
  • Поради батькам  щодо збереження ментального здоров’я дітей “Як відновити ментальне здоров’я дитини: 5 обов’язкових кроків для батьків” https://osvitoria.media/opinions/yak-vidnovyty-mentalne-zdorov-ya-dytyny-5-obov-yazkovyh-krokiv-dlya-batkiv/

Фоторепортаж