Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

День Європи

9 трав. 2024
День відзначення миру і єдності народів

Щороку у травні Україна відзначає День Європи. Ми традиційно приєднуємося до святкування. Згідно Указу Президента України Від 08.05.2023 №266/223 установлено в Україні День Європи 9 травня спільно з державами Європейського союзу.

Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі! Ми дійсно захищаємо свободу у Європі. Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу і доводить це на полі бою…

З метою ознайомлення здобувачів освіти з країнами Європи, формування єдиного європейського простору та ролі в ньому України в нашому закладі освіти пройшли тематичні заходи:

-        Веб-квест «Ми українці, в сім’ї європейських народів»

-         Віртуальні подорожі столицями європейських країн.

-         Виховні години:

-   «Європа – наш спільний дім»

-   «Історія Євросоюзу»

-   «Знай про Європу більше».

Здобувачі освіти набули знань про історію створення Євросоюзу, прослухали гімн Європейського союзу, ознайомились з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та що означає прагнення бути європейцями.

Здобувачі освіти 8-11 класів взяли участь в онлайн-заході до Дня Європи від Освітнього Центру Верховної Ради України

День Європи видався насиченим, цікавим та змістовним. Цікаво те, що діти знають багато про Європу та її країни, адже самі відвідували їх.

Ми готові перемагати! І з підтримкою союзників та партнерів ми готові завершити цю війну, зупинити її поширення на увесь європейський континент і захистити себе і всіх європейців!

Сьогоднішні школярі писатимуть нову – європейську-історію України.

У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

Фоторепортаж