Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Всесвітній день води

22 бер. 2024
Екологічні заходи

Всесвітній день охорони водних ресурсів проходить щорічно з 22 березня 1993 року. У цей день – всі країни світу акцентують увагу на дбайливому ставленні до водних ресурсів Землі. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем охорони водних ресурсів.

У червні 1999 року на ІІІ Конференції міністри екології і охорони здоров’я – Україна і 35 європейських країн, підписали Протокол про проблеми води і здоров’я, зобов’язавшись оберігати своїх громадян від захворювань, пов’язаних із забрудненням води, захищати водні ресурси, створювати системи усунення небезпечних ситуацій.

Наш заклад не залишився осторонь цього свята та скористався хорошою можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

Для учнів шостого класу було проведено виховну годину «Разом піклуймося про воду» (вчитель – Овсієнко Н.В.). Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в житті людей, поглибленню знань про водні ресурси та функцію води в організмі. Учні спробували вирішити проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальна поведінка?».

Фоторепортаж