Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Алтимат фризбі

19 бер. 2024
Відкритий урок в 6 класі з фізичної культури

Сьогодні 19 березня в рамках атестації вчителя фізичної культури  Киркач Олени Фаатівни, був проведений відкритий урок в 6-му класі з теми «Алтимат фризбі. Правила гри в алтимат фризбі. Тактико-технічна підготовка - кидки бекхендом і форхендом, контакт очима, прийом диску».

Важливо відзначити високий рівень підготовки вчителя, який організував урок таким чином, щоб кожен учень міг активно брати участь у процесі навчання. Перегляд відео "Топ 10 фактів про алтимат фризбі" та розповідь про правила гри надали здобувачам освіти загальне уявлення про гру та її основні аспекти.

Інтерактивні вікторини сприяли закріпленню отриманих знань і заохочували учнів активно брати участь у процесі навчання. А руханка та кардіо-тренування додало рухливості та динаміки уроку, сприяючи фізичному розвитку учнів.

Загалом, урок виявився цікавим, насиченим і корисним. Вчителю вдалося досягти поставлених цілей, сприяючи формуванню здорового способу життя та активізації інтересу учнів до занять спортом та рухливими іграми.

Фоторепортаж