Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Донеччина - це Україна!

2 лип. 2022
90-річчя Донецької області

2 липня 2022 року виповнилося 90 років Донецькій області! Наш край має славетну  історію, з великою територією та неймовірними людьми.

Сьогодні – ми мали б зустрітись на центральних площах міст, готувати запашний куліш та борщ, співати українських пісень та радіти, дивлячись на наших дітей, адже традиційно на початку липня відзначали День області. Ми мали б сьогодні приймати вітання та говорити про розвиток нашого рідного краю...

Але підступна російська армія сьогодні руйнує наші міста та інфраструктуру, руйнує наші храми, історичні пам'ятки та наші будинки, гатить по житловим кварталам, і при цьому нахабно бреше. 

Але ми народились на українській, козацькій землі, де над степом вирує вітер та дух свободи – тому ми обов'язково повернемо своє і повернемось до нашого звичного життя. 

Святогірськ – це Україні! Це місто в Донецькій області! Учні КЗ «Святогірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» взяли активну участь в акції «Донеччина – це Україна!».

Віримо в ЗСУ та перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Корисні посилання

Історичні сторінки Донецької області

 

Онлайн-екскурсія «Дива Донеччини. Це тільки у нас». «Туристичні пам'ятки»:

1. Донецька Швейцарія.

2. Дружківські скам'янілі дерева.

3. Музей народного побуту у селі Прелесне.

4. Крейдова скеля в Білокузьминівці.

 

Фоторепортаж