Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Тема урок "Всеволод Нестайко. У палаці чарівних казок"

16 лют. 2022
Відкритий урок у 4-А класі. Учитель Скиба О.І.

16 лютого 2022 року у 4-А класі відбувся відкритий урок з літературного читання на тему: «Всеволод Нестайко. «У палаці чарівних казок». Урок проводила вчитель вищої категорії Скиба Олена Іванівна.

Урок був проведений на високому творчому рівні. Форми та методи різноманітних видів робіт сприяли не тільки отриманню учнями необхідної системи знань, умінь та навичок, але й досягненню високого рівня розумового розвитку здобувачів освіти, формуванню в них здатності до самостійної творчої діяльності та інтересу до навчальної праці. Вчитель уміло спонукала дітей до розв’язання проблемних ситуацій, евристичних питань.

Учні показали відмінні навички читання вголос, читання в особах. Для дослідження проблемних ситуацій з даної теми був застосований твір-есе. Діти показали вміння працювати в групах, презентувати свої проєкти. Робота на уроці була організована, злагоджена, цікава. Оптимально були застосовані вчителем прийоми активізації пізнавальної діяльності.

Мета, поставлена на початку уроку, була повністю досягнута. Вчитель об’єктивно на аргументовано оцінює знання учнів за рівнями компетентності. Стосунки між вчителем та дітьми на уроці толерантні, тактовні та забезпечують учнів високим рівнем пізнавальної активності, диференціації та індивідуалізації.

 

Фоторепортаж