Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

XIV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської і студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»

29 лист. 2021
Секція «Культура та етнографія»

26-28 листопада 2021 року відбулась XIV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської і студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». Цього року учасники працювали в онлайн режимі. Безперечно, що бракувало живого спілкування, але дистанція не завадила послухати цікаві доповіді і отримати необхідний досвід для подальшої роботи.

Географія Конференції була досить широкою. Учасники представляли майже всі регіони України та Грузію. В журі – викладачі провідних вишів України.

КЗ «Святогірський ЗЗСО І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради» вже п’ятий раз був учасником заходу. В цьому році свої роботи презентували: Берестова Ангеліна, учениця 11 класу, з доповіддю «Вишиванка – дзеркало народної душі» (керівник – Романюк Т.В.); Наумкіна Василина, учениця 11 класу з доповіддю «Таємниці українського віночка» (керівник – Романюк Т.В.); Кушнарьова Марія, учениця 6 класу, з доповіддю «Її душа у Святогір’ї: дослідження творчості Колеснікової Л.М.» (керівник – Єленко Т.А.).

Робота секції «Культура та етнографія» працювала з 9.00 до 16.00, бо була найчисленнішою. Цього року 38 учасників з різних куточків України виступали з цікавими дослідженнями.

Учасниці отримали досвід спілкування, мали змогу задавати питання учасникам і членам журі, прослухавши чимало доповідей на різну тематику.

Дякуємо нашим випускницям і наймолодшій учасниці і бажаємо їм творчого натхнення у майбутній науковій діяльності та у власних історичних і літературних дослідженнях.

Окрема подяка учителям – наставникам – Романюк Т.В. та Єленко Т.А. за підготовку учениць, вибір тематики та допомогу у дослідженнях.

Фоторепортаж