Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

День захисників та захисниць України

14 жовт. 2021
Свято "Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова"

14 жовтня – незвичайний день. Він увібрав у себе аж чотири свята: Покрову Пресвятої Богородиці; День українського козацтва; День захисників та захисниць України; День заснування УПА.

Покрова – це давнє українське свято, пов'язане з покровительством Пресвятої Богородиці. Ще свято Покрови пов'язане з народними звичаями: до 14 жовтня всі поля та городи повинні бути прибраними, а озимина засіяна. Після Покрови починається період весіль.

Та не менше шанували Божу Матір козаки. Найперше, що вони будували на Січі, – це Покровську церкву та ревно молились Божій Матері перед боєм, щоб допомогла здолати ворога. Звичайно, ми є нащадками славних козаків, які до безтями любили свою Батьківщину й ладні були віддати своє життя за неї. Тому в цей день ми, українці, ще й святкуємо День захисників та захисниць України.

Учні КЗ «Святогірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради», на уроках трудового навчання, виготовили обереги-сувеніри, а саме ляльки-мотанки, для сімей учасників АТО. Вони взяли активну участь у міському заході до Дня захисників та захисниць України «Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова», який організовував наш комунальний заклад.

Фоторепортаж