Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

Художньо-естетичне виховання

Художньо-естетичне виховання передбачає формування основ естетичної культури, естетичних норм і принципів, переконано та ідеалів, естетичного сприймання та емоційного ставлення до прекрасного, духовне збагачення здобувачів освіти, розширення їх світогляду, оволодіння цінностями і знаннями в галузі світового та народного мистецтва, музики, архітектури, побуту, ремесел, виховання художнього смаку, вироблення естетичної активності, бажання вносити прекрасне в життя.

 

Естетичне виховання спрямоване на розвиток у зростаючої особистості широкого спектра почуттів – здатності збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва. Важливим є сприймання об’єктів довкілля як естетичної цінності, ерудиція у галузі мистецтва (володіння системою елементарних мистецьких знань, понять, термінів, адекватне сприйняття художніх творів, творча діяльність в мистецькій сфері), власний погляд на світ, здатність радіти за інших як ознака духовної зрілості.

 

Художньо-естетичному вихованню учнів приділяється багато уваги, учні реалізовували свої здібності на класному, шкільному і міському рівні, про що свідчать різноманітні грамоти, які отримали класні колективи та окремі учні.