Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

https://vrzzso.blogspot.com/

https://abetkabezpeki.blogspot.com/

http://leontyev.netКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

День Збройних Сил України. 2023

6 груд. 2023
Заходи до Дня Збройних Сил України

   День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в нашому закладі проведено ряд заходів.

У всіх класних колективах пройшли Уроки мужності «На варті Вітчизни», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Вірні сини Батьківщини», «Життя української армії».

В освітнь - консультаційному пункті  для учнів громади був проведений святковий захід «Слава Україні! Слава ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ!» за участю військових.

Діти виготовляли  патріотичні сувеніри на майстер - класі  "Серце націїї заради вільного майбутнього", які подарували мужнім та незламним захисникам, тим хто береже наш спокій! Потім разом із захисниками створили  Hend made ялинку для ЗСУ. Сріблясту ялиночку з мотанками і серденьками прикрасили спільними побажаннями для ЗСУ та України.

Напередодні свята діти виготовили новорічні листівки та малюнки для воїнів ЗСУ, доєдналися до онлайн-виставки малюнків «Навчаємося завдяки Вам!», підготували відео привітання для захисників з найщирішими побажаннями.

В 9 класі вчителем «Захисту України» Падалка Миколою Петровичем був проведений виховний захід «Сторінки героїчного минулого та сьогодення»

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Фоторепортаж