Євроінтеграційний портал

Україна-НАТО

http://leontyev.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в УкраїніНаш баннер

http://svyatschool.com.ua

День Гідності та Свободи 2020

21 лист. 2020
Заходи до Дня Гідності та Свободи

Із метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у нашій школі були проведені заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи, а саме:

1. Інформаційні хвилинки «День Гідності та Свободи»

2. Проведення в дистанційному форматі Уроків звитяги.

3. Проведення Уроку демократії «Свобода – це вміння сказати “так” своїм мріям. Гідність – це вміння сказати “ні” своїм страхам»

Революція Гідності або Євромайдан — політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року. Розпочалися протиправним розгоним мирної акції студентів і громадських активістів проти відмови політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію і масовим протестом громадян України на ці брутальні дії правоохоронних органів. Причинами протестів стали також надмірна концентрація влади в руках Віктора Януковича та його «сім'ї», небажання народу України миритись з курсом на Росію. Про перебіг Революцію Гідності за посиланнями:

 

Мультимедійний проект до 25-ї річниці Революції на граніті “МАЙДАН: ВІД НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДО СВОБОДИ”.

 

Фоторепортаж