Наш баннер

Перемога у Франції

28 лют. 2024
Золота медаль на Кубку світу з підводного плавання.

З 23 по 25 лютого 2024 року здобувачка освіти нашого закладу Пеніна Тетяна брала участь у першому етапі Кубка світу з підводного плавання, який проходив у Франції. Ці змагання є відбірковими на Всесвітні ігри 2025 року.

Донецьку область у складі національної збірної команди України представляли:
1. Пеніна Тетяна (майстер спорту України міжнародного класу, трикратна рекордсменка України).
2. Бухтатий Антон (кандидат в майстри спорту  України).
Тетяна Пеніна - вихованка обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Україна ".

Наша зірочка, Пеніна Тетяна 23 лютого в свій день народження  виграла Кубок світу  в Екс-ан-Провансі  на дистанції 100 метрів біласти, а наступного дня отримала ще дві нагороди-перше місце на дистанції 50 м біласти та 1 місце в естафеті 4 × 100 мікс юніори.

Всього збірна України отримала 37 нагород: 21 - золота, 6 - срібних та 10 - бронзових.
Загалом на етапі Кубка світу випступили 523 спортсмени з 18-ти країн, Україну представляли 28 учасників.

Вітаємо Тетяну з блискучою перемогою! Бажаємо їй нових здобутків і подальших триумфів у спортивній кар'єрі.

Тетяно, твоя перемога – це не лише особистий тріумф, але й гордість для всієї України.